אלבום וידאו

בחר קטע וידאו מקטעי הוידאו שבתחתית העמוד.
יהודה סליאס - אסה מה סטין תרלה מו: יהודה סלאס שר באולפן השקוף ומקפיץ את האורחים בזבקיקו. השיר - אסה מה סטין תרלה מו - נכתב על ידי פאנוס פאלארס, הולחן על ידי ואסיליס קלאידיס ובוצע לראשונה על ידי ניקוס אקונומופולוס
יהודה סליאס - תה פיליה סו אינה פוטיה

שיר זה מתוך אלבומו הראשון של יהודה סליאס, בוצע במקור על ידי הזמר היווני הנערץ - מנוליס אגלופולוס. מילות השיר נכתבו על ידי לאקיס צוליס והלחן במקורו של מוחמד עבדול ווהאב ששונה והתאם על ידי מנוליס אגלופולוס.
הדואט המצליח - "מאוהב בלילה"

השיר מאוהב בלילה במקורו נקרא "קיטה נה מת'ני' (Κοιτα Να Μαθαινεις). שיר זה נכתב על ידי אנטוניס פאפאס, הולחן על ידי פנאיוטיס קאפיריס ועובד על ידי דניאל פוקאס. השיר בוצע לראשונה על ידי ניקוס אקונומופולוס, זוכה תכנית כוכב נולד היוונית.
את המילים בעברית כתבה ארלט ספדיה ואת העיבוד והשירה בעברית ביצע דורון אלימלך. העיבוד לשיר זה לוקח את השיר למחוזות אחרים ונותן אינטרפטציה חדשה ומיוחדת לשיר המקורי.
יהודה סליאס שר עם פסחאליס טרזיס

בסיור שעשה יהודה סליאס בינואר 2008 ביוון, הוזמן לשיר יחד עם הגדולים שבזמרי יוון. בוידאו זה מובא קטע שצולם במצלמת חובבים מרצף של שעה בו שר יהודה סליאס יחד עם פסחאליס טרזיס שירים של סטליוס קזנג'ידיס.
מחרוזת טוטרנו נוסטלגית

אחת המחרוזות היפות שבוצעו. במחרוזת זו השירים: "קנה קטי נה כסו תו טרנו" (דימיטריס מיטרופנוס), "מין פרימניס פיה" (מיכאליס מנדיאטיס/וולה גיקה), "תו פיקרמנו גרמה" (מנוליס אגלופולוס), "ת'ה תה קפסו תה לפטה מו" (מנוס פאפאדקיס), "תתיה קוקלה קה צכפינה" (סטליוס קזנג'ידיס).
יהודה סליאס בטברנה עם מיכל זוארץ

יהודה סליאס מופיע לקראת צאת אלבומו הראשון "בקסם יווני" בתכנית האירוח "בטברנה" עם מיכל זוארץ. בתכנית מבצע סליאס מחרוזת משיריהם של יורגוס דאלאראס, וסיליס קראס וזפיריס מילאס.
יהודה סליאס ואוהד - הדרך אל האושר (פו סו מוליפי)

דואט זה שיצא בשנת 2003 מקורו בשיר "טו קוריצאקי מו" (ואלאנטיס). דוטא זה הצליח מאוד בשעתו והיה לאחד המושמעים בתחנות רדיו ואירועים.
מאוהב בלילה - ריאיון

בקטע וידאו זה מתראיינים יהודה סליאס ודורון אלימלך ומספרים על תהליך הפקת השיר מאוהב בלילה.
יהודה סליאס - מחרוזת ציפטטלי

בתכנית האירוח של ירון אילן - ריח מנטה - מבצע סליאס את מחרוזת ציפטטלי מהדיסק הראשון שלו. במחרוזת זו השירים: פזיס מה טי פלוגה (ניקוס קורקוליס), פתגוס (סטאמטיס גונידיס), ומילה מו סטו אניקו (פסחאליס טרזיס).
יהודה סליאס - במסיבת בריתה

וידאו זה סוקר את ערב אירוע בריתה של בתו של יהודה סליאס. בערב השתתפו אמנים וחברים רבים, ומובאים בקטע מספר ריאיונות איתם.